Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

Europa Truck Trial Drnovice 2013 - ARCHIV

Aktuální termín závodů - 1. ročník se pojede 24.-25. srpna 2013
 

Dovolte mi, abych jménem firmy SEDOS doprava a.s. pískovna Drnovice poděkovala všem sponzorům, kteří nás při této akci podpořili.

Velký dík patří překladateli Mirkovi Lvovi,který byl nedílnou součástí našeho týmu, zastupitelům Voděrad, starostovi Voděrad panu Opluštilovi, který propůjčil pro nepřízeň počasí kulturní dům k vyhlášení vítězům, voděradským a lysickým hasičům a dalším dobrovolníkům, kteří zabezpečovali jednotlivé sekce v pískovně, fotbalistům Voděrady, kteří propůjčili kabiny,panu Opluštilovi ml.,který zabezpečoval servis v kabinách, dámám a slečnám, které byly u vstupného a na parkovišti, hochům, kteří zabezpečovali průjezdnost na hlavní silnici, mateřskému centru Jablíčko Lysice, které se postaralo o zázemí rodičů s dětmi, modelářům,kteří se postarali o zábavu nejen pro děti, starostovi obce Drnovice panu Ducháčkovi a všem ostatním lidičkám, kteří se zasloužili o konání EUROPA TRUCK TRIALU v naší obci v Drnovicích.

Děkujeme

Doufám, že jste si EVROPSKÝ TRUCK TRIAL všichni užili a držím pěsti českým reprezentantům, kteří pojedou o tomto víkendu poslední závod a mohli by dosáhnout na titul.

Těšíme se na možné pokračování EUROPA TRUCK TRIALU v Drnovicích,tak snad někdy příště.....

za organizátory
Irena Dvořáčková
 

TERMÍNY EUROPATRUCKTRIAL 2013

1) 18. a 19. května 2013, Montalieu-Vercieu (F)

2) 8. a 9. června 2013 Straßberg / Sigmaringen (D)

3) 22. a 23. června 2013 Werfen / Salzburg (A)

4) 20. a 21. července 2013, Gröningen, Motorsport Arena Oschersleben (D)

5) 24. a 25. srpna 2013, Drnovice (CZ)

6) 31. srpna a 1. září 2013, Limberg / Maissau (A)

 

Aktuality

 

Napsali o nás