Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

Závodní vozy na Autosalonu Brno 2013

24.01.2013

Již v úvodu měsíce dubna se uskuteční tradiční veletrh Autosalon Brno 2013, jenž navazuje na historické prvorepublikové autosalony v Praze, konané již od roku 1904. Součástí doprovodného programu veletrhu bude i výstavka závodních automobilů, pořádaná mj. ve spolupráci s MotorMIXem a jeho šéfem Pavlem Jelínkem.

V předběžném seznamu již je několik zajímavých závodních vozů, které si zájemci mohou na akci prohlédnout v klidu a zblízka, případně se u nich i vyfotografovat.

Na akci by neměly chybět ani trucky – konkrétně „dakarská“ Tatra dvojnásobného vítěze Afrika Eco Race Tomáše Tomečka, další speciál stejné značky pro dálkové soutěže, ale od týmu Adama Staňka ( nově v barvách Bonver Dakar Projectu), či trucktrialová Avia Bohumila Čápa. Ten bude v Brně zároveň propagovat letošní závod ME v trucktrialu, který premiérově zavítá do Drnovic nedaleko Boskovic.

V jednáni je ještě několik dalších zajímavých závodních vozů, ale o jejich účasti se teprve rozhodne v nejbližších dnech. K dnešnímu dni se ovšem počet závodních speciálů blíží třem desítkám, takže určitě bude na co koukat. Expozice motosportu se navíc z pavilonu Z, kam byla původně plánována, nakonec přesune do pavilonu F. Autosalon pak startuje novinářským dnem příští čtvrtek, přičemž již od 14 hodin bude veletrh přístupný také veřejnosti,“ doplňuje Pavel Jelínek.

Datum konání - Autosalon Brno : 4. – 8. dubna 2013 , tedy čtvrtek až pondělí

Specializovaný veletrh Motorsport Expo 2013 - 4- a 5. dubna 2013

MotorMIX a TV MotorMIX:

MotorMIX je jednak televizní motoristický magazín s již zhruba dvacetiletou tradicí, který má premiéru každé dva týdny, ale zároveň jen o pár let „mladší“ internetový magazín s každodenní aktualizací. Věnuje (věnují) se prakticky všem odvětvím motoristického sportu i všeobecným motoristickým tématům. Součástí webu pak je i velmi bohatá fotogalerie od několika desítek autorů.

TV MotorMIX je vysílán v lokálních a regionálních televizích v několika různých městech celé republiky i na satelitu Astra a je rovněž ke snadnému stažení k dispozici na internetu i facebooku. Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“.

Expozice motoristického sportu byla ve spolupráci BVV s MotorMIXem pořádána již v letech 2009 ( s CDT), 2010 a 2011. V roce 2012 se připravovaný Autosalon Brno nakonec nekonal.

Kontakt na redakci : Mobil : 732 223456

Tisková informace pořadu MotorMIX 2012 červenec 02

V Brně 24. března 2013


Přečtěno: 1335 x