Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

Výsledky Europa Truck Trial Sedlčany (včetně pořadí v seriálu)

22.08.2016

Přinášíme výsledky z víkendového zápolení evropských truck trialistů v Sedlčanské kotlině. Hned tři české posádky se dostaly na stupně vítězů.

 

Europa Truck Trial Sedlčany 20.-21.8.2016
Umístění Startovní číslo Tým Národnost Trestné body Body
Kategorie II (dvouosé)        
1 203 Racing Team Avia Future CZ 538 25
2 201 4x4 Aupitz II D 547 20
3 231 Team Kabourek CZ 737 17
4 202 Gangs of Sud Est F 756 15
5 206 H&Co F 801 13
6 232 Team PK - DK Truck Trial Team Teplice CZ 1152 11
7 215 Team BARDY-ALLART F 1354 9
8 214 Dauphidrome F 1655 7
9 207 Fahlbusch Mog Sport-FaMoS D 2636 5
           
Kategorie III (tříosé)        
1 302 Team Young & Funky A 993 25
2 301 Truck Sport Borzym D 1042 20
3 303 BFS Trucksport Team D 1148 17
4 308 Bodensee D 1192 15
5 306 Team ALSACE TRUCK F 1610 13
6 309 Team Baden D 4974 11
           
Kategorie IV (čtyřosé)        
1 401 HS-Schoch Hardox Truck Trial Team D 891 25
2 444 Team Reicher A 1116 20
3 446 Richtig Truck Trial Team II CZ 1122 17
4 402 MSC TruckTrialTeam Cloppenburg D 2236 15
5 445 Richtig Truck Trial Team I CZ 3041 13
6 447 HT Group Racinig Team CZ 5089 11
           
Kategorie P (prototypy)        
1 P02 KVK-Racing A 860 25
2 P03 Team les P'tits Suisse CH 920 20
3 P05 Fans On The Road A 1080 17
4 P04 Team JCCMog F 2652 15

 

Europa Truck Trial 2016

průběžné pořadí po Sedlčanech před finále 27.-28. v Langenaltheimu (bodované pozice)
Umístění Startovní číslo Tým Národnost Body
Kategorie II (dvouosé)      
1 203 Racing Team Avia Future CZ 99
2 202 Gangs of Sud Est F 91
3 206 H&Co F 78
4 214 Dauphidrome F 52
5 205 Team Plein Gaz F 46
6 204 LVM F 45
7 201 4x4 Aupitz II D 40
8 215 Team BARDY-ALLART F 29
9 210 Team Mogli F 22
10 231 Team Kabourek CZ 17
11 232 Team PK - DK Truck Trial Team Teplice CZ 11
12 207 Fahlbusch Mog Sport-FaMoS D 10
13 230 Etoile Truck Trial F 9
14 209 IFA - Team Zwickau D 7
14 229 Hydro System TP F 7
16 217 Team JM Porcheland F 1
         
Kategorie III (tříosé)      
1 301 Truck Sport Borzym D 107
2 303 BFS Trucksport Team D 98
3 302 Team Young & Funky A 92
4 306 Team ALSACE TRUCK F 62
5 308 Bodensee D 57
6 304 Philipp aus dem Hanfbachtal D 56
7 307 Team Hamm F 37
8 305 Zebra-Zil-Offroad-Team A 26
8 309 Team Baden D 26
10 310 Young Wheels over the World NL 16
11 311 Team Pacman F 5
         
Kategorie IV (čtyřosé)      
1 401 HS-Schoch Hardox Truck Trial Team D 125
2 444 Team Reicher A 94
3 402 MSC TruckTrialTeam Cloppenburg D 89
4 446 Richtig Truck Trial Team II CZ 17
5 445 Richtig Truck Trial Team I CZ 13
6 447 HT Group Racinig Team CZ 11
         
Kategorie P (prototypy)      
1 P02 KVK-Racing A 115
2 P03 Team les P'tits Suisse CH 92
3 P05 Fans On The Road A 75
4 P04 Team JCCMog F 71
5 P08 Team Gerbaud F 42
6 P01 Team Manent-Cellier F 34
7 P06 Action Lev F 14
8 P33 Funke Prototype A 13
9 P09 Unimog-Mania F 7
9 P14 Truck Trial Team de Wit NL 7
11 P11 Les Coyottes F 3
12 P12 Team Unimog Sport F 1


» Výsledky ke stažení v pdf.


Přečtěno: 962 x