Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

V Drnovicích Václav Kabourek opět zlatý v ME 2014

18.07.2014

Mezi nejúspěšnější české účastníky závodu ME v trucktrialu v Drnovicích patřil Václav Kabourek, který mimochodem má letos v plánu účast v celém šampionátu. A zatím se mu parádně daří. V ani jedno, z dosud odjetých závodů totiž nenašel přemožitele, takže svoji kategorii vládne i průběžně.

"Sekce byly lehčí, ale některé těžké až nebezpečné. Začátek dobrý až na pád před obědem," komentoval Kabourek vlastní závod v pískovně v Dnovicích. Nakonec dokázal vyhrát, přestože hned v sobotu předvedl divákům kotrmelec.

"V neděli ráno po nočním silném dešti to byla loterie, ale potom v pohodě až do poslední sekce, kdy se rozhodovalo a my jsme začínali první. Ale zvládli jsme to. Můj nový solujezdec je bezproblémový, po dvou závodech jsme si na sebe zvykli a už mě začíná i krotit, abych zbytečně neriskoval," zmínil se na adresu nového spolejezdce THomase Vybíhala Václav Kabourek.

Trucktrial bohužel není právě sportem, který by měl své pevné místo v médiích. Vyjímkou je ovšem internetový i televizní MotorMIX.


Přečtěno: 1407 x