Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

Tisková zpráva 2014 k 25-letému výročí

12.05.2014

V letošním roce 2014 se bude 6 kol evropského Trucktrialu konat ve čtyřech zemích v známých trialových lokalitách s osvědčenými pořadateli.
V tomto mimořádným roce se plánuje při pátém kole v Crailsheimu jubilejní oslava v hangaru Crailsheim navazující na vyhlášení vítězů kola. Tato se bude konat 31. Srpna od 21.00 hodin.
Organizítoři se budou těšit na velkou účast všech přátel trucktrialu a na setkání se všemi účastníky, pomocníky a sponzory posledních 25-ti let.

Start letošní sezóny se bude odehrávat tradičně v krásném Montalieu-Vercieu (Francie). Po velké spanilé jízdě týmů zástupci města odhalí v pátek večer pamětní desku na počest zakladatele Europatrucktrialu Petera Böthgena. Poté můžeme sledovat napínavou soutěž trucktrialu s vyvrcholením v podobě Hillclimbu v sobotu večer.

Druhé a třetí kolo se budou konat o dvou následujících víkendech (jako již 2013) v Drnovicích (ČR) 5.-6. července a v Limberg/Maissau (Rakousko) 12.-13. července. Terén s pískem a žulou budou pro týmy náročné.
Týmy a fanoušci se těší na čtvrté kolo v Motorsportarena Oschersleben v Gröningenu 2. a 3. srpna. Krom úžasného zázemí s jezdců s koupacím jezerem jsou zde nejprudší přírodní svahy a tomu odpovídající mimořádné sekce.

Během jednoho týdne se pak budou konat závěrečná kola. Prvně povede cesta do nádherných kulis kamenolomu v Crailsheimu. Nadšené pořadatele chystají spolu s OVS vyjímečnou výroční oslavu.
Velké finále se bude opět konat v rámci Steinexpo 2014 (9. Mezinárodní předváděcí veletrh pro průmysl stavebních materiálů) v Hobergu/Nieder-Ofleiden od 3. do 6. září. Zde se budou v pátek vyhlašovat nový mistři evropy!

Organizátoři Europatrucktrialu se těší na napínavou sezónu 2014 bez nehod a na dobrou spolupráci s týmy, sponzory, médií a množstvím dobrovolných pomocníků. Ochrana přírody a dobré vztahy s místními úřady jsou u nás prioritou. Europatrucktrial má být údalost pro lidí z regiónu a trialové nadšence z celé evropy. I spolupráce s jinými trialovými kluby, ať už offroadtrialu, motorialu, cyklotrialu nebo RC-trialu se bude dále prohlubovat.

Nabízíme sport pro mladé a starší, pro dětí i rodiny!


Přečtěno: 1260 x