Celkem návštěv:  Dnes: 
[CZ]
SEDLČANY 2016

 

Provoz a správu webu zajišťuje

[www.FraKom.cz]

Evropský Truck Trial 2013

20.06.2013

V letošní sezóně hledá Evropský truck trial svého mistra ve čtyřech různých zemích v šesti dějstvích.

Již rok před pětadvacátým výročím Evropského truck trialu startují týmy podle nových pravidel, ve kterých budou vozidla rozdělená do 4 tříd: dvouosá, tříosá, čtyřosá a prototypy.

Start sezóny ve Francii se jako již každoročně koná o svatodušních svátcích, kdy se o víkendu 18. - 19. května pojede před nadšenými diváky ve městě Motalieu-Vercieu o mistrovské body.

Druhá soutěž se odehraje 8. - 9. června v nové lokalitě - ve fascinujícím štěrkovém lomu firmy Schotterteufel ve Straßbergu (okres Zollernalb – Německo).
Štěrkový lom je poprvé dějištěm Evropského truck trialu a určitě nás zde čeká nejedno překvapení.

O dva týdny později, o víkendu 22. - 23. června, se truck trialový cirkus sejde v idylické zemi Salcbursko v Rakousku ke třetímu dějství. Přesněji ve Werfenu přímo u tauernské dálnice A10 v srdci Rakouska.

I zde je prostředí nové jak pro pořadatele, tak pro týmy. O to více se těšíme na napínavou soutěž.

Po letní přestávce se truck trial vydá směrem na sever, kde je ETT 2013 po loňském úspěšném debutu i letos hostem v aréně motoristických sportů Oschersleben.

Po skvělé odezvě všech zúčastněných se můžeme o víkendu 20. - 21. července opět těšit na velkou událost v offroadovém terénu Gröningen.

Situace v celkové klasifikaci se bude přiostřovat v pátém kole soutěže v termínu 24. -25. srpna. V Drnovicích v České Republice čeká na posádky Mistrovství Evropy terén, ve kterém trucky naposledy soutěžili v roce 2009.

Máme velkou radost z toho, že můžeme s nadšeným pořadatelem uspořádat skvělou událost.

Ukončení sezóny a finální kolo bude o víkendu 31. srpna až 1. září, kdy se pod heslem „Days of Trial“ v Limbergu (Rakousko) zinscenuje nevídané offroadové představení.

Soutěže v modelovém, automobilovém, motocyklovém a v neposlední řadě truck trialu budou představovat velkolepé zakončení evropského mistrovství v kamenolomu zhruba 60 km severozápadně od Vídně.


Přečtěno: 1309 x